VITAMINA DHE ZEN NË ÇDO PIKE

 • I SHËNDETSHËM

  Vitamina, elektrolite, pa sheqer gjithashtu
  të përshtatshme për diabetikët

 • EFIKAS

  Kthejeni një paketë në dy litra të shijshme
  pije e shijshme me vitamina

 • FRUITY-FRESH

  Shije natyrale për një freski frutash
  Përvoja e shijes

 • THJESHT

  Zgjidhni një pikë, shpërndajeni, shijoni - më lehtë
  nuk mund të jetë kënaqësi

 • EKO-MIQËSORE

  Më pak CO₂ dhe mbeturina ambalazhimi – tonat
  Kontributi në mbrojtjen e mjedisit

ndjehen zen

PIKA TE VOGLA,
PËRFITIMET E MADHE

 • PLOTE ME VITAMINA

  Nevojat tuaja ditore për vitaminë në vetëm dy pika

 • SHUMË MAXIMUM

  Çdo pikë është një përvojë e vërtetë shije

 • ELEKTROLITET

  Furnizuesit e energjisë për stilin tuaj të jetesës aktive

 • MADHËSIA E xhepit

  Një pikë prodhon gjysmë litri kënaqësi të pastër

 • ME SHKALLIM ENERGJIKE

  Energji e pastër sa herë që ju nevojitet

 • VEGAN

  100% vegan, 100% fuqia e natyrës

 • PA SHEQER – ME KALORI TE ULET

  Kënaquni pa kujdes – pa sheqer, pa stres me kalori

 • EKO-MIQËSORE

  Më pak konsum i CO2 dhe mbetje paketimi

 • SUPLEMENT USHQIMI I ÇERTIFIKAR

  Kontributi juaj i përditshëm në një dietë të ekuilibruar

 • PRODHUAR NE GJERMANI

  Cilësia më e lartë ku mund të mbështeteni

 • PËRBËRËSIT NATYROR

  Natyrisht e mirë, e frymëzuar nga natyra

 • LEKURE E BUKUR

  Pini mirë, me çdo gllënjkë

 • GJITHMONË ATY

  Pija juaj e preferuar, pa mundimin e gërshetimit nëpër shishe

 • ZEN

  Emocionet në ekuilibër - gjeni qendrën tuaj me çdo gllënjkë

 • TRUPI DHE SHPIRTI

  Ushqyes për trupin, gëzim për shpirtin

Erfrischend | Fruchtig | Wohltuend | Gesund

PIKAT ZEN freskuese, frute, DOBISHME DHE TË SHËNDETSHME FUNKSIONON QË THJESHT

 • 1. ZGJIDHNI ZEN DROP

  Lëreni veten të frymëzoheni nga gamën tonë të lë pa frymë dhe me fruta të ZEN DROPS.

 • 2. SHKRIHET

  Thjesht shtoni ZEN DROP-in tuaj në ujë të gazuar ose të gazuar dhe pika juaj do të tretet plotësisht në asnjë kohë.

 • 3. KËZONI FRESKIMIN

  Frymëzoni shqisat tuaja dhe shijoni në maksimum një pije freskuese të pasur me vitamina.

Spüre die vitalisierende Wirkung mit jedem Schluck

ZGJIDHNI shijen tuaj dhe ndjeni efektet vitalizuese ME CDO Gllënjkë

 •   Tek dyqani

  SAFARI - PROVO PAKETË

  €22.99€ 23.97

  Nëse dëshironi ta provoni, atëherë ky produkt është ideal për ju.

 •   Tek dyqani

  FLAMINGO

  B6 C
  €1,38/LITER

  Edicioni ynë Flamingo sjell ujin tuaj në jetë dhe ju ofron një bollëk vitaminash.

 •   Tek dyqani

  ELEPANTI

  B6 B1 B12
  €1,38/LITER

  Shijoni shijen ekzotike të lychee dhe frutave të pasionit në një pikë të pasur me vitamina.

 •   Tek dyqani

  TIGER

  B6 B1 B5
  €1,38/LITER

  Çlironi forcën tuaj të brendshme me freskinë gjallëruese të balsamit të limonit.

ZEN-i ynë bie NË KRAHASIM

SHIJE ÇMIMI VITAMINA NRV SHEQER EKO-MIQËSORE
ZEN DROPS 5 € 1,38 / Liter
PIKA TJERA 3 € 2,5 / Liter
ENERGYDRINKS 3 € 5,87 / Liter
UJI NORMAL 1 € 0 / Liter
LËNGJET E FRUTAVE 3 -
SOFTDRINKS 3 -
SHIJE 5
ÇMIMI € 1,38 / Liter
VITAMINA NRV
SHEQER
EKO-MIQËSORE
SHIJE 3
ÇMIMI € 2,5 / Liter
VITAMINA NRV
SHEQER
EKO-MIQËSORE
SHIJE 3
ÇMIMI € 5,87 / Liter
VITAMINA NRV
SHEQER
EKO-MIQËSORE
SHIJE 3
ÇMIMI € 0 / Liter
VITAMINA NRV
SHEQER
EKO-MIQËSORE
SHIJE 3
ÇMIMI -
VITAMINA NRV
SHEQER
EKO-MIQËSORE
SHIJE 3
ÇMIMI -
VITAMINA NRV
SHEQER
EKO-MIQËSORE

SHËNDETI TAKOJ SHIJE

Shëndeti nuk duhet të jetë në kurriz të shijes - dhe pikat tona nuk e bëjnë këtë. Ato janë një kombinim harmonik i të dyjave: pa sheqer të shtuar, por me një përzgjedhje kryesore të vitaminave të vlefshme që janë zgjedhur sipas parimeve të Feng Shui. Çdo gllënjkë nga pikat tona premton një përvojë shije freskuese dhe harmonike që gjallëron trupin dhe ushqen shpirtin. Përjetoni një hap drejt ekuilibrit më të madh me çdo pikë - një ekuilibër që sjell trupin dhe shqisat në harmoni dhe i jep stilit të jetës tuaj një dimension shtesë të mirëqenies dhe paqes së brendshme.

NUK MË SHUMË SHISHE TË RRETHIT

Kush nuk e njeh? Mbyllja e bezdisshme e shisheve të pijeve. Me pikat tona kjo është një gjë e së kaluarës. Thjesht shpërndani një pikë në ujë dhe shijojeni. Kështu që ju keni pijen tuaj të preferuar me vete në çdo kohë, kudo - e lehtë, kompakte dhe e gatshme sa herë që keni etje. Sythat e shijes dhe shpina juaj do t'ju falënderojnë.

SUPLEMENT USHQIMI I ÇERTIFIKAR

ZEN DROPS shkojnë një hap më tej se skedat konvencionale të pijeve. Ato nuk janë vetëm një burim shijeje, por edhe një instrument për ekuilibër dhe jetesë të ndërgjegjshme. Si një suplement dietik i certifikuar , pikat tona vendosin standarde të reja në harmonizimin e trupit dhe mendjes. Ato ofrojnë shumë më tepër se thjesht freskim: Ato janë një përzgjedhje kryesore që furnizon në mënyrë specifike trupin me vitamina vitale dhe kështu furnizon dhe mbështet më mirë ekuilibrin e përditshëm të lëndëve ushqyese. Çdo pikë është një përbërje e balancuar me kujdes që promovon ekuilibrin e brendshëm dhe vitalitetin sipas parimeve të Feng Shui - një shprehje e vërtetë e Zenit në çdo gllënjkë.

PËR hir të mjedisit tonë

Në një kohë kur planeti ynë ka nevojë për vëmendjen tonë më shumë se kurrë, ne po japim një shembull. Me pikat tona të tretshme në ujë, ne reduktojmë në mënyrë aktive konsumin e shisheve PET. Çdo Doypack, i përbërë nga 4 pika, kursen të paktën 4 shishe PET dhe të paktën 6 kanaçe 0,33l. Ky nuk është vetëm një kontribut për reduktimin e mbetjeve, por edhe një hap drejt një të ardhmeje më të qëndrueshme.

KOMUNITETI JONË ËSHTË I EGËZUAR

Fëmijët e mi, djemtë dhe vajzat, 12 dhe 14 vjeç, mendojnë se pikat janë të shkëlqyera dhe jam shumë i lumtur që fëmijët e mi po marrin mjaftueshëm vitamina.

Jurgen

Zakonisht nuk pi ujë të mjaftueshëm në ditë, por me Zendrops pi shumë më tepër dhe ndihem mirë!

Edhe une

Është e mahnitshme se sa shije të mirë mund të ketë uji dhe për më tepër, ai është plot me vitamina!

Markus

Çmenduri absolute! Sinqerisht, pirja e ujit është kënaqësi!

Melanie

Asnjë ditë pa Zendrops përsëri!

Astrid

Gjyshja ime është e emocionuar! Tani ajo pi shumë më shumë ujë dhe doktori është gjithashtu shumë i lumtur!

Eriku

Në fillim isha pak skeptik, por Zendrops në fakt më bindi!

Amelia