Shkoni te informacioni i produktit
 • Paketa e provës Safari
 • Paketa e provës Safari
 • Paketa e provës Safari
 • Paketa e provës Safari
 • Zendrops - Belebe deine Sinne

  Paketa e provës Safari

  1 paketë përmban 4 pika

  Çmimi i rregullt
  €22,99 EUR
  Çmimi i rregullt
  €23,97 EUR
  Çmimi i shitjes
  €22,99 EUR
  TVSH e përfshirë.

  Koha e dorëzimit: 3 - 4 ditë

  Postversand bis zu 6×12 Packs möglich.
  Kostenloser Versand ab €22
  GESUND
  ERGIEBIG
  FRUCHTIG-FRISCH
  EINFACH
  VEGAN
  1 DROP = 0,5L
  Informacioni i produktit

  Zhytuni në botën e Zen Drops me paketën tonë ekskluzive të provës Zen Drops. Me një çmim të reduktuar prej vetëm XX euro, kjo paketë ofron një mundësi unike për t'u njohur me shijen unike dhe vetitë e dobishme të tre varieteteve tona më të njohura.


  Shijoni përbërjen freskuese të FLAMINGO-s me grejpfrut, nenexhik dhe plakë, përzierjen ekzotike të SIGNATURE me lychee dhe fruta pasioni dhe fuqinë gjallëruese të TIGER me balsam limoni. Çdo lloj është zhvilluar me kujdes për të gjallëruar trupin dhe mendjen duke minimizuar gjurmët mjedisore.


  Paketa e provës Zen Drops është mundësia e përsosur për të testuar shumëllojshmërinë dhe cilësinë e Zen Drops tonë me një çmim të pakrahasueshëm dhe për të gjetur të preferuarin tuaj.

  Alternativa juaj e qëndrueshme

  Paketa e provës Zen Drops kombinon qëndrueshmërinë dhe ndërgjegjësimin mjedisor në një përzgjedhje të larmishme. Me FLAMINGO, SIGNATURE dhe TIGER Zen Drops do të përjetoni një përvojë pije miqësore me mjedisin që redukton konsumin e plastikës dhe jep një kontribut pozitiv në mbrojtjen e planetit tonë.


  Çdo pikë në këtë paketë përfaqëson angazhimin tonë për një të ardhme më të qëndrueshme duke minimizuar nevojën për shishe dhe kanaçe PET.


  Zbuloni fuqinë e natyrës në çdo gllënjkë dhe në të njëjtën kohë jepni një kontribut në mbrojtjen e mjedisit pa pasur nevojë të hiqni dorë nga shija dhe cilësia.

  Ekstraktet dhe vitaminat më të mira të frutave

  Paketa e provës Zen Drops është një kombinim i ekstrakteve më të mira natyrale të frutave dhe vitaminave të rëndësishme nga Zen Drops FLAMINGO, SIGNATURE dhe TIGER.


  Çdo varietet ofron një përvojë unike shije dhe një përbërje të veçantë vitaminash që është përshtatur në mënyrë të përkryer për një mënyrë jetese aktive dhe të shëndetshme. Përjetoni fuqinë gjallëruese të grejpfrutit, nenexhikut dhe manaferrës, ekzotizmin e lychee-s dhe frutave të pasionit dhe freskinë e balsamit të limonit.


  Këta përbërës të zgjedhur me kujdes jo vetëm që ofrojnë një përvojë shije freskuese, por gjithashtu mbështesin ekuilibrin tuaj të përditshëm ushqyes. Zbuloni kombinimin ideal të shëndetit dhe shijes me çdo gllënjkë.

  Kështu funksionon Zen Drops®

  Përdorimi i Zen Drops është i thjeshtë dhe efektiv, i përsosur për stilin e jetës moderne dhe aktive.


  Zgjidhni pikën tuaj të preferuar nga FLAMINGO, SIGNATURE ose TIGER, shpërndajeni në ujë të gazuar ose të gazuar dhe shijoni një pije freskuese, të pasur me vitamina. Çdo varietet ofron një përvojë unike shije dhe është ideale për në lëvizje pasi është e lehtë dhe kompakte.


  Me këtë set ju keni gjithmonë zgjedhjen mes shijeve të ndryshme gjallëruese. Zbuloni mënyrën e thjeshtë për të integruar kënaqësinë dhe ekuilibrin në jetën tuaj të përditshme.

  Përbërësit dhe informacionet ushqyese
  Nahrungsergänzungsmittel

  Brause-Drops zur Zubereitung eines Erfrischungsgetränkes mit Grapefruit-, Minze- und Holunderbeeren-Geschmack. Mit Süßungsmitteln und Vitaminen.

  Zutaten: Säuerungsmittel Citronensäure, Säureregulator Natriumhydrogencarbonat, Feuchthaltemittel Sorbit, Maltodextrin, Säureregulator Natriumcarbonat, Inulin, Aromen, L-Ascorbinsäure (Vitamin C), färbendes Lebensmittel Rote-Bete-Saftpulver, Holunderbeeren-Saftkonzentrat-Pulver, Süßungsmittel Natriumsaccharin, Süßungsmittel Acesulfam K, Pyridoxinhydrochlorid (Vitamin B6).

  Brause-Drop Grapefruit/Minze/Holunder (2,2g/ 500m1)

  Angaben zu den Nährwerten:
  Einheit pro Drop 2,2g %NRV*/ Drop
  Vitamin C mg 40 50
  Vitamin B6 mg 0,7 50

  *NRV: Nährstoffbezugswerte für Erwachsene für die tägliche Zufuhr nach der Verordnung (EU) Nr. 1169/2011

  in 100 ml pro
  Drop
  2,2g
  Brennwert 1016 kJ= 243 kcal 22kJ = 5,3 kcal
  Fett 0,0 g 0,00 g
  davon gesättigte Fettsäuren 0,0 g 0,00 g
  Kohlenhydrate 18,7 g 0,41 g
  davon Zucker 1,2 g 0,03 g
  Ballaststoffe 3,2 g 0,07 g
  EiweiB 0,1 g 0,002 g
  Natrium 5,1 g 0,11 g
  Salz(als NaCl) 0,0 g 0,00 g
  Salz*(gemäß 1169/2011/EU) 12,9 g 0,28 g

  *Berechnung des Salzgehaltes auf Basis des natürlich vorkommenden Natriums (Natriumgehalt x Faktor 2,5)

  *NRV: Nährstoffbezugswert nach EU-Verordnung
  Verzehrempfehlung / Zubereitung: Täglich 2 Brause-Drop in 500m1 kaltem Trinkwasser auflösen und trinken.

  Lagerung: Trocken bei Raumtemperatur lagern. Nach dem Öffnen schnell verbrauchen. LOT / Mindestens haltbar bis: siehe Seitenrand. Hinweis: Die angegebene empfohlene tägliche Verzehrmenge darf nicht überschritten werden. Nahrungsergänzungsmittel sollten nicht als Ersatz für eine ausgewogene und abwechslungsreiche Ernährung sowie eine gesunde Lebensweise verwendet werden. Die Produkte sind außerhalb der Reichweite von kleinen Kindern aufzubewahren.

  MADE IN GERMANY

  Nettofüllmenge 8,8g / 4 Brause-Drops

  Paketa e provës Safari
  Paketa e provës Safari

  UJI ME VITAMINA DHE ZEN NE NJE PIKE

  • I SHËNDETSHËM

   Ujë i pasur me vitamina, tërësisht pa sheqer, i përshtatshëm edhe për diabetikët

  • EFIKAS

   Pasuroni dy litra ujë me një paketë

  • FRUITY-FRESH

   Shije natyrale për një përvojë shije frutash dhe të freskët

  • THJESHT

   Për çdo shije dhe çdo moshë

  • EKO-MIQËSORE

   Më pak konsum i CO2 dhe mbetje paketimi

  BILANC, ENERGJI DHE FENG SHUI NE CDO PIKE

  Paketa e provës Zen Drops kombinon thelbin e ekuilibrit, energjisë dhe harmonisë në çdo pikë. Përjetoni se si përbërësit dhe shijet e zgjedhura me kujdes punojnë së bashku në mënyrë harmonike për të gjallëruar jo vetëm trupin tuaj, por edhe mendjen tuaj. Çdo pikë është një ftesë për një mënyrë jetese të ekuilibruar dhe energjike, të frymëzuar nga parimet e Feng Shui.

  KENA MIQ ME MJEDIS

  Për shkak se çdo Doypack zëvendëson disa shishe dhe kanaçe PET, Zen Drops japin një kontribut aktiv në mbrojtjen e mjedisit dhe janë një hap drejt një mënyre më të qëndrueshme jetese - pa kompromentuar cilësinë dhe kënaqësinë.

  Customer Reviews

  Based on 1 review
  100%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  A
  Anna B.
  Lecker!

  Meine Erwartungen wurden übertroffen! 😃
  Die Drops schmecken exzellent und ich merke selbst wie ich mehr Wasser trinke und mich dabei auch noch ausgewogener fühle.