Shkoni te informacioni i produktit
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • NËNSHKRIMI - pako me 3
 • zen-drops-starflow

  NËNSHKRIMI - pako me 3

  1 paketë përmban 4 pika

  Çmimi i rregullt
  €7,99 EUR
  Çmimi i rregullt
  Çmimi i shitjes
  €7,99 EUR
  TVSH e përfshirë.

  Koha e dorëzimit: 3 - 4 ditë

  Postversand bis zu 6×12 Packs möglich.
  Kostenloser Versand ab €15
  GESUND
  ERGIEBIG
  FRUCHTIG-FRISCH
  EINFACH
  VEGAN
  1 DROP = 0,5L
  Informacioni i produktit

  Përjetoni energjinë dhe ekuilibrin e fuqishëm të një elefanti me SIGNATURE Zen Drops. Pikat tona të pasura me vitamina ofrojnë shije 100% natyrale dhe 0% sheqer, ideale për një mënyrë jetese të shëndetshme dhe të ekuilibruar. Përzgjedhja kryesore e lychee dhe frutave të pasionit, e kombinuar me vitaminat B6, B1 dhe B12 si dhe kafeinë (guarana), pasqyron parimin e Feng Shui duke promovuar në mënyrë harmonike vitalitetin mendor dhe fizik.


  Pikat premium të prodhuara në Gjermani janë me pak kalori dhe për këtë arsye janë të përshtatshme edhe për diabetikët. Ato janë një përbërje ekskluzive që mbështet shëndetin dhe performancën, si dhe ofron një përvojë unike shije që sjell trupin dhe mendjen në harmoni.


  Zhytuni në botën e SIGNATURE Zen Drops, ku çdo gllënjkë është një burim energjie dhe harmonie, i përshtatur në mënyrë të përkryer për një mënyrë jetese aktive dhe të ndërgjegjshme.

  Alternativa juaj e qëndrueshme

  SIGNATURE Zen Drops vendos standarde të reja për sa i përket mirëdashjes mjedisore. Me konceptin e tyre të tretshëm në ujë, ato ndihmojnë në reduktimin e konsumit të shisheve dhe kanaçeve plastike. Duke zgjedhur pikat tona, ju po jepni një kontribut aktiv në mbrojtjen e mjedisit dhe promovoni një të ardhme më të qëndrueshme. Me çdo rënie ju zvogëloni gjurmën tuaj ekologjike dhe në të njëjtën kohë shijoni një produkt me cilësi të lartë.

  Ekstraktet dhe vitaminat më të mira të frutave

  Pikat tona SIGNATURE janë një burim vitaliteti, i mbushur me ekstrakte natyrale frutash dhe vitamina thelbësore. Çdo pikë është një premtim për shëndetin dhe mirëqenien. Kombinimi i frutave ekzotike dhe vitaminave i bën ato një shoqërues ideal për një mënyrë jetese aktive. Formula vegane është pa sheqerna dhe kalori të shtuara, duke e bërë atë një shtesë diete të përsosur për përdorim të përditshëm.

  Kështu funksionon Zen Drops®

  Përdorimi i SIGNATURE Zen Drops është lojë për fëmijë. Zgjidhni pikën tuaj të preferuar, shpërndajeni në ujin tuaj të preferuar - qoftë i qetë apo i gazuar - dhe shijoni një pije freskuese dhe të pasur me vitamina. Këto pika janë ideale për në lëvizje dhe eliminojnë nevojën për të mbështjellë shishet e pijeve. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyer për këdo që vlerëson shëndetin, komoditetin dhe qëndrueshmërinë. Lëreni veten të magjepseni nga shpërthimi i shijes së fuqishme dhe ekzotike me çdo gllënjkë të pikave tona SIGNATURE Zen!

  Përbërësit dhe informacionet ushqyese
  Nahrungsergänzungsmittel

  Brause-Drops zur Zubereitung eines koffeinhaltigen Erfrischungsgetränkes mit Litschi-Mannla-Geschmack. Mit Süßungsmitteln, Vitaminen und Koffein (Guarana). Für Kinder und schwangere Frauen nicht empfohlen.

  Zutaten: Säuerungsmittel Citronensäure, Säureregulator Natriumhydrogencarbonat, Feuchthaltemittel Sorbit, Guarana-Extrakt Pulver* (6,8%), Inulin, Säureregulator Natriumcarbonat, Aromen, Süßungsmittel Sucralose, färbendes Lebensmittel Rote-Bete-Saftpulver, Farbstoff Riboflavin-5"-phosphat-Natrium, Pyridoxinhydrochlorid (Vitamin B6), Thiaminhydrochlorid (Vitamin B1), Cyanocobalamin (Vitamin B12). *Enthält 15mg Koffein pro Brause-Drop

  ZEN DROPS - Signature (2,2g/500m1)

  *Enthält 15mg Koffein pro Drop

  Angaben zu den Nährwerten:
  Einheit pro Drop 2,2g %NRV*/ Drop
  Vitamin B1 mg 0,55 50
  Vitamin B6 mg 0,7 50
  Vitamin B12 µg 2,5 100

  *NRV: Nährstoffbezugswerte für Erwachsene für die tägliche Zufuhr nach der Verordnung (EU) Nr. 1169/2011

  in 100 ml pro
  Drop
  2,2g
  Brennwert 958 kJ= 229 kcal 21kJ = 5,0 kcal
  Fett 0,0 g 0,00 g
  davon gesättigte Fettsäuren 0,0 g 0,00 g
  Kohlenhydrate 15,6 g 0,34 g
  davon Zucker 0,6 g 0,01 g
  Ballaststoffe 4,2 g 0,09 g
  Eiweiß 0,0 g 0,00 g
  Natrium 5,6 g 0,12 g
  Salz (als NaCl) 0,0 g 0,00 g
  Salz* (gemäß 1169/2011/ EU) 14,0 g 0,31 g

  *Berechnung des Salzgehaltes auf Basis des natürlich vorkommenden Natriums (Natriumgehalt x Faktor 2,5)

  Verzehrempfehlung / Zubereitung: Täglich 2 Brause-Drop in 500m1 kaltem Trinkwasser auflösen und trinken.

  Lagerung: Trocken bei Raumtemperatur lagern. Nach dem Öffnen schnell verbrauchen LOT / Mindestens haltbar bis: siehe Seitenrand.

  Hinweis: Enthält Koffein (15mg pro Brause-Drop). Nicht für Kinder, Schwangere oder stillende Frauen geeignet. Die angegebene empfohlene tägliche Verzehrmenge darf nicht überschritten werden. Nahrungsergänzungsmittel sollten nicht als Ersatz für eine ausgewogene und abwechslungsreiche Ernährung sowie eine gesunde Lebensweise verwendet werden. Die Produkte sind außerhalb der Reichweite von kleinen Kindern aufzubewahren.

  MADE IN GERMANY

  Nettofüllmenge 8,8g / 4 Brause-Drops

  NËNSHKRIMI - pako me 3
  NËNSHKRIMI - pako me 3
  NËNSHKRIMI - pako me 3
  NËNSHKRIMI - pako me 3
  NËNSHKRIMI - pako me 3

  UJI ME VITAMINA DHE ZEN NE NJE PIKE

  • I SHËNDETSHËM

   Ujë i pasur me vitamina, tërësisht pa sheqer, i përshtatshëm edhe për diabetikët

  • EFIKAS

   Pasuroni dy litra ujë me një paketë

  • FRUITY-FRESH

   Shije natyrale për një përvojë shije frutash dhe të freskët

  • THJESHT

   Për çdo shije dhe çdo moshë

  • EKO-MIQËSORE

   Më pak konsum i CO2 dhe mbetje paketimi

  RRITJA E ENERGJISË TUAJ DITOR

  Përzierja e shkëlqyer e lychee dhe frutave të pasionit, e pasuruar me vitamina B6, B1 dhe B12, si dhe kafeinë, mbështet vitalitetin tuaj mendor dhe fizik. Ideale për njohës të ndërgjegjshëm për shëndetin. Përjetoni një nivel të ri të mirëqenies dhe performancës – çdo ditë, lehtësisht dhe në mënyrë efektive.

  PINI ME VEDIJE, JETO MË MIRË

  Çdo pikë zvogëlon gjurmën tuaj mjedisore dhe zëvendëson nevojën për shishe dhe kanaçe plastike. Shijoni një produkt premium që promovon shëndetin tuaj dhe kontribuon në ruajtjen e tokës sonë. Me SIGNATURE Zen Drops ju zgjidhni qëndrueshmërinë dhe përgjegjësinë.

  Customer Reviews

  Based on 15 reviews
  80%
  (12)
  20%
  (3)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  F
  Felix Jahn
  Best drink ever

  Das beste Getränk, das ich jemals getrunken habe.
  Ein Traum.
  kann ich nur jedem empfehlen.

  J
  Jasmin P.
  👍👍👍

  Alles top, kaufe nach!

  J
  Jonas R.
  Exzellent!

  Top Geschmack, ohne Zucker, mit Vitaminen und noch dazu mit Guarana für den Energie Kick! Was will man mehr?!

  J
  Jack W.
  Unser neuer Business Drink

  Bin selbst Banker, mit den Drops kann ich besser traden, also finanziell haben die Drops sich für mich schon gelohnt!

  M
  Manuel D.
  Torööööö

  Schmeckt super- erinnert mich etwas an Benjamin Blümchen!
  Geschmacklich sehr lecker!
  Brauche mehr - bitte Abo Funktion einrichten!