Shkoni te informacioni i produktit
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • TIGER - pako me 3
 • zen-drops-starflow

  TIGER - pako me 3

  1 paketë përmban 4 pika

  Çmimi i rregullt
  €7,99 EUR
  Çmimi i rregullt
  Çmimi i shitjes
  €7,99 EUR
  TVSH e përfshirë.

  Koha e dorëzimit: 3 - 4 ditë

  Postversand bis zu 6×12 Packs möglich.
  Kostenloser Versand ab €15
  GESUND
  ERGIEBIG
  FRUCHTIG-FRISCH
  EINFACH
  VEGAN
  1 DROP = 0,5L
  Informacioni i produktit

  Aktivizoni forcën dhe ekuilibrin tuaj të brendshëm me pikat tona TIGER Zen! Këto pika premium sjellin 100% shije dhe 0% sheqer në jetën tuaj, të përshtatura në mënyrë perfekte për një mënyrë jetese dinamike dhe të shëndetshme. Shijoni freskinë gjallëruese të balsamit të limonit, të pasuruar me vitamina B6, B1 dhe B5, për një energji natyrale dhe goditje qëndrueshmërie. Përzierja ekskluzive rrit në mënyrë harmonike performancën tuaj fizike dhe mendore.


  TIGER Zen Drops, të prodhuara në Gjermani, nuk janë vetëm me pak kalori dhe ideale për diabetikët, por edhe një simbol i harmonisë dhe vitalitetit energjik. Çdo pikë është një përzgjedhje kryesore që mbështet qëllimet tuaja dhe një mjet i fuqishëm për një jetë të ekuilibruar dhe të ndërgjegjshme.


  Përjetoni një dimension të ri kënaqësie me TIGER Zen Drops që sjell trupin dhe mendjen në harmoni dhe e bën çdo ditë një burim vitaliteti dhe mirëqenieje.

  Alternativa juaj e qëndrueshme

  TIGER Zen Drops janë një hap drejt një stili jetese më të ndërgjegjshëm për mjedisin. Falë formulimit të tyre inovativ, të tretshëm në ujë, ato ndihmojnë në minimizimin e konsumit të shisheve plastike dhe konservave. Çdo pikë ndihmon në reduktimin e gjurmës tuaj mjedisore pa sakrifikuar shijen ose lëndët ushqyese. Duke zgjedhur TIGER Zen Drops, ju po zgjidhni mbrojtjen e mjedisit dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

  Ekstraktet dhe vitaminat më të mira të frutave

  Pikat TIGER Zen janë një simbiozë e shijes freskuese dhe vitaminave rigjallëruese. Me çdo gllënjkë ju çlironi energjinë dhe shijen e natyrës. Këto pika vegane, pa sheqer dhe me pak kalori janë një pjesë thelbësore e një diete të ekuilibruar dhe ju mbështesin në sfidat tuaja të përditshme.

  Kështu funksionon Zen Drops®

  Përdorimi i TIGER Zen Drops është i lehtë dhe efikas. Zgjidhni pikën tuaj të preferuar, shpërndajeni në ujin tuaj të preferuar - qoftë i qetë apo i gazuar - dhe shijoni një pije freskuese dhe të pasur me lëndë ushqyese. Perfekte për përdorim të përditshëm, këto pika ofrojnë një përvojë pije të rehatshme dhe të shëndetshme. S'ka më tutje rreth shisheve të pijeve të rënda - me TIGER Zen Drops ju keni gjithmonë në dorë pijen tuaj freskuese dhe forcuese.

  Përbërësit dhe informacionet ushqyese

  ZEN DROPS - TIGER (2,2g/500m1)

  Angaben zu den Nährwerten:

  Nahrungsergänzungsmittel

  Brause-Drops zur Zubereitung eines koffeinhaltigen Erfrischungsgetränkes mit Zitronen-Melisse-Geschmack. Mit Süßungsmitteln, Vitaminen.

  Zutaten: Säuerungsmittel Citronensäure, Säureregulator Natriumhydrogencarbonat, Feuchthaltemittel Sorbit, Guarana-Extrakt Pulver* (6,8%), Inulin, Säureregulator Natriumcarbonat, Aromen, Süßungsmittel Sucralose, färbendes Lebensmittel Rote-Bete-Saftpulver, Farbstoff Riboflavin-5"-phosphat-Natrium, Pyridoxinhydrochlorid (Vitamin B6), Thiaminhydrochlorid (Vitamin B1), Cyanocobalamin (Vitamin B12). *Enthält 15mg Koffein pro Brause-Drop

  Einheit pro Drop 2,2g %NRV*/ Drop
  Vitamin B1 mg 0,55 50
  Vitamin B6 mg 0,7 50
  Pantothensäure mg 6,0 100

  *NRV: Nährstoffbezugswerte für Erwachsene für die tägliche Zufuhr nach der Verordnung (EU) Nr. 1169/2011

  in 100 ml pro
  Drop
  2,2g
  Brennwert 1027 kJ = 245 kcal 23 kJ = 5,4 kcal
  Fett 0,0 g 0,00 g
  davon gesättigte Fettsäuren 0,0 g 0,00 g
  Kohlenhydrate 15,5 g 0,34 g
  davon Zucker 0,4 g 0,01 g
  Ballaststoffe 3,2 g 0,07 g
  Eiweiß 0,0 g 0,00 g
  Natrium 5,1 g 0,11 g
  Salz (als NaCI) 0,0 g 0,00 g
  Salz* (gemäß 1169/2011/ EU) 12,9 g 0,28 g

  *Berechnung des Salzgehaltes auf Basis des natürlich vorkommenden Natriums (Natriumgehalt x Faktor 2,5)

  Verzehrempfehlung / Zubereitung: Täglich 2 Brause-Drop in 500m1 kaltem Trinkwasser auflösen und trinken.

  Lagerung: Trocken bei Raumtemperatur lagern. Nach dem Öffnen schnell verbrauchen LOT / Mindestens haltbar bis: siehe Seitenrand.

  Hinweis: Enthält Koffein (15mg pro Brause-Drop). Nicht für Kinder, Schwangere oder stillende Frauen geeignet. Die angegebene empfohlene tägliche Verzehrmenge darf nicht überschritten werden. Nahrungsergänzungsmittel sollten nicht als Ersatz für eine ausgewogene und abwechslungsreiche Ernährung sowie eine gesunde Lebensweise verwendet werden. Die Produkte sind außerhalb der Reichweite von kleinen Kindern aufzubewahren.

  MADE IN GERMANY

  Nettofüllmenge 8,8g / 4 Brause-Drops

  TIGER - pako me 3
  TIGER - pako me 3
  TIGER - pako me 3
  TIGER - pako me 3
  TIGER - pako me 3
  TIGER - pako me 3
  TIGER - pako me 3

  UJI ME VITAMINA DHE ZEN NE NJE PIKE

  • I SHËNDETSHËM

   Ujë i pasur me vitamina, tërësisht pa sheqer, i përshtatshëm edhe për diabetikët

  • EFIKAS

   Pasuroni dy litra ujë me një paketë

  • FRUITY-FRESH

   Shije natyrale për një përvojë shije frutash dhe të freskët

  • THJESHT

   Për çdo shije dhe çdo moshë

  • EKO-MIQËSORE

   Më pak konsum i CO2 dhe mbetje paketimi

  ÇLIRONI VITALITETI TUAJ

  TIGER Zen Drops ofrojnë shije 100% natyrale dhe 0% sheqer, të përshtatura në mënyrë perfekte për një mënyrë jetese aktive. Kombinimi i balsamit të limonit dhe vitaminave B6, B1, B5 rrit qëndrueshmërinë dhe performancën tuaj mendore. Jetoni në ekuilibër - të shëndetshëm, të fuqishëm dhe të fokusuar.

  ZGJEDHJA E QËNDRUESHME

  Këto pika novatore, të tretshme në ujë ndihmojnë në reduktimin e konsumit të plastikës dhe mbështesin një mënyrë jetese të ndërgjegjshme për mjedisin. Shijoni shije freskuese dhe lëndë ushqyese të vlefshme duke kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

  Customer Reviews

  Based on 13 reviews
  92%
  (12)
  8%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  T
  Toni L.
  Schmeckt gut!

  Prima zum Trinken in der Arbeit. Vitamine gibt es auch drinnen. I like! 👍🏻

  E
  Emre Ü.
  5 Sterne

  Mehr kann man nicht sagen!

  A
  Anna U.
  Trinke ich im Büro

  Super Drink für die Arbeit! Schnell zubereitet. Drop löst sich super auf und schmeckt lecker. Überzeugt mich!

  G
  Gisela B.
  Vitamine + Geschmack = top Kombi

  Eine richtig gute Kombi! Spare mir die ganzen Plastikflaschen...

  T
  Toni R.
  Made in Germany

  Schmeckt man!